تزريق بوتاكس

 

تزریق بوتاکس به کمک سوزن‌های بسیار ظریفی انجام می‌شود که درد خاصی برای بیمار ایجاد نمی‌کنند. با این وجود، در صورت حساسیت بالای بیمار، قبل از تزریق بوتاکس از پماد بی‌حسی برای بی‌حس کردن محل مورد نظر استفاده می‌شود. عمل تزریق بوتاکس یک عمل سرپایی است که به کمک بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. تزریق بوتاکس از نظر سازمان جهاني بهداشت کاملا ایمن و بی‌خطر اعلام شده است و با این وجود، ممکن است این عمل در بعضی افراد با عوارضی همراه باشد . درکلینیک زیبایی پوست و مو سپيتا ، از بوتاکس مصپورت که یکی از برندهای معتبر و تاییدشده بوتاکس در کشور است، استفاده می‌شود

 

مهم‌ترین کاربرد تزریق بوتاکس، اصلاح مشکلات و خطوط روی پیشانی است.از دیگر کاربردهای تزریق بوتاکس می‌توان به این موارد اشاره کرد :
از بین بردن چین و چروک‌های اطراف چشم
رفع چروک‌های گردن
بالا بردن گوشه‌های لب
بالا بردن نوک بینی
از بین بردن افتادگی پلک
بهبود پرش عضلات چشم

:مزاياي تزريق بوتاكس

 

تزریق ژل بهتر است یا بوتاکس؟

 

با اینکه تزریق ژل و بوتاکس هر دو برای بهبود وضعیت صورت به کار برده می‌شوند، اما هر کدام این کار با با روش متفاوتی انجام می‌دهند. به طور می‌توان گفت هیچکدام از این روش‌ها نسبت به دیگری برتری ندارند. بلکه کاربرد متفاوتی دارند و شما باید بر اساس نیاز خود، یکی از آنها را انتخاب کنید. روی هم رفته، تزریق ژل برای افرادی مناسب است که می‌خواهند قسمت‌هایی از صورت خود را برجسته‌تر کند و یا به صورت خود زاویه بدهند. تزریق بوتاکس هم برای افرادی مناسب است که می‌خواهند چین و چروک‌های عمیق پوست خود، مانند چروک‌های پیشانی را از بین ببرند .

 
 
 

تلفن هاي تماس كلينيك

جهت مشاوره حضوري رايگان

021-44372374

021-44372403

 
 
گفتگوي آنلاين در واتساپ
ارسال پيام